Azaret křtí album příběhů

azaret_20140324-fbV úterý 29. dubna 2014 v 19 hodin vás zveme ke křtu debutového alba Azaret, které vzniklo v Českém rozhlase Ostrava v prosinci minulého roku. Kmotrem první nahrávky se stane saxofonista MICHAL ŽÁČEK.

Můžete se těšit na naše poetické příběhy, písně a instrumentální hudební kompozice s orientálními motivy. Bezpečně vás provedeme imaginativní a rozmanitou vnitřní krajinou našeho tvůrčího světa. To vše v Divadle loutek Ostrava (Alternativní scéna).

V průběhu večera zazní nejen skladby z nového CD, ale máme pro vás řadu hudebních překvapení, protože se vydáváme na další inspirativní cestu.

Dvojduši AZARET tvoří Tereza Holušová a Jakub Vank, spolu s námi vás do příběhů vtáhnou perkusista a flétnista Tomáš Rossi, skvělá klavíristka a zpěvačka Bára Zmeková a další.

„Jsme především poeticko-hudebními vypravěči, a proto vám chceme vyprávět, jak se kapka slova mění v oceán příběhů.“

Album si můžete zakoupit přímo na místě, nebo navštivte naše stránky, kde najdete více informací i ukázky – a také naši videopozvánku k prvnímu křtu.

https://www.facebook.com/Azaretband
http://bandzone.cz/azaretband

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>